Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Programe

View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Office Home and Business 2016 32/64 English

  35 900,00 L
  • License per Office 2016 per Windows origjinale.

  • Programet e perfshira jane: Word, Excel, Power Point, One Note, Outlook

  Learn More
 2. Windows 10 Professional, 64Bit English OEM

  26 900,00 L
  • License per Windows 10 Professional, 64Bit English OEM, Genuine - Origjinale.

  Learn More
 3. Kaspersky Internet Security Multi-Device

  2 900,00 L
  • Kaspersky Internet Security ofron mbrojtje Premium për kompjuterin, paratë dhe familjen tuaj. Kështu që kur ju lidheni ne Web – Kaspersky ju mbron, duke mbrojtur atë që ju rrezikoni më shumë, jetën tuaj dixhitale.

  • Ju mund të shfletoni internetin, ndërveproni me rrjete sociale dhe të bëni blerje “on-line” – për PC dhe për Mac – ndërkohë që Kaspersky Internet Security ju ndihmon të mbroheni nga Viruset, “Ransomware-et”, “Phishing” dhe vjedhjet e identitetit.

  Learn More
View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat