Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Razer Goliathus Control Fissure Edition Mouse Mat (Extended Size)

Ne gjendje
SKU
RZ02-01070800-R3M2
5 900,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 920mm x 294mm x 3mm

●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli Gigantus
  Ngjyra E zeze me bazament te gjelbert.
  Permasa 920mm x 294mm x 3mm
  SKU RZ02-01070800-R3M2
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Razer
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRazer Goliathus Control Fissure Edition Mouse Mat (Extended Size)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat