Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Router 3G/4G LTE D-Link N300 Multi-WAN Router (DWR-116)

Ne gjendje
SKU
DWR-116
5 800,00 L
 • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

 • D-Link nje nder markat me te mira per rrjete. Ideale per zonat ku nuk ka internet kabllor.

 • Router 3G dhe 4G LTE me internet nga Vodafone, ALBtelecom, Telekom Albania

●  ●  ●
  Marka D-Link
  Modeli DWR-116
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 4 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia 2.4 GHz: Deri 300 Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • 3G/4G LTE nga hyrja USB

 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

 • WMM

 • Wireless Statistics

  Siguria
 • WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

 • Wireless Security: Enable/Disable

 • WPS (WiFi Protected Set-up) quick encryption

  Të tjera
 • PPPoE Username/Password Clone

  SKU
dlink DWR-116
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka D-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit Hyrje USB, 3G / 4G
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRouter 3G/4G LTE D-Link N300 Multi-WAN Router (DWR-116)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat