Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Router D-Link AC1200 Dual Band Gigabit Router, 1200Mbps (DIR-842)

Ne gjendje
SKU
DIR-842
7 500,00 L
 • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps

 • D-Link nje nder markat me te mira per rrjete. Ideale per shtepi dhe zyre

 • (2.4GHz & 5 GHz) Dual-Band siguron transmetim me te shpejte dhe sinjal me te forte

●  ●  ●
  Marka D-Link
  Modeli DIR-842
  Portat
 • 1 x Gigabit Ethernet WAN 

 • 4 x Gigabit Ethernet LAN

  Shpejtësia
 • 2.4 GHz: Deri 300 Mbps

 • 5 GHz: Deri 867 Mbps

  Frekuenca Dual Band (2.4GHz & 5 GHz)
  Funksionet bazë
 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz & 5 GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

 • WMM

 • Wireless Statistics

  Siguria
 • WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

 • Wireless Security: Enable/Disable

 • WPS (WiFi Protected Set-up) quick encryption

  Të tjera
 • PPPoE Username/Password Clone

  SKU
dlink DIR-842
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka D-Link
Frekuenca e Rrjetit Dual Band (2.4GHz + 5GHz)
Vetite e Routerit Gigabit
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRouter D-Link AC1200 Dual Band Gigabit Router, 1200Mbps (DIR-842)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat