Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Router Mikrotik hEX S, Gigabit, Router OS L4 (RB760iGS)

Ne gjendje
SKU
RB760iGS
9 200,00 L
  • Router profesional nga Mikrotik me 1 Hyrje SFP dhe 5 Porta (1 x PoE In + 4 LAN (1 PoE Out))

  • Procesor 880MHz, 256MB RAM, 16MB memorje Flash dhe vend per USB dhe MicroSD.

  • Ideal për menaxhimin e rrjeteve të ndërlikuara me shumë funksione.

 

●  ●  ●

  Marka Mikrotik
  Modeli RB760iGS
  Portat
  • 5 Porta (1 x PoE In + 4 LAN (1 PoE Out))

  • 1 SFP Port

  Shpejtesia e procesori 880 MHz
  Sistem operimi RouterOS L4
  Funksionet bazë Router profesional
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • Hyrje SFP

  • RAM: 256MB

  • Vend per karte microSD

  • Hyrje USB

  SKU Mikrotik hEX S RB760iGS
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka MiktroTik
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit Hyrje USB, Gigabit
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRouter Mikrotik hEX S, Gigabit, Router OS L4 (RB760iGS)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat