Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Router Netis AC750 Wireless Dual Band, 3 Antena (WF2710)

Asnje ne gjendje
SKU
WF2710
4 200,00 L
 • 3 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps

 • Per shtepi dhe zyre | Dula-Band (Transmetim shume i shpejte) | 6 Muaj Garanci

 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

●  ●  ●
  Marka Netis
  Modeli WF2710
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 4 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia
 • 300Mbps ne 2.4GHz

 • 433Mbps ne 5GHz

  Frekuenca 2.4GHz & 5 GHz
  Funksionet bazë
 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz & 5 GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

  Siguria
 • WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES 

 • Wireless Access Control: MAC Address Filtering

  Të tjera Virtual Servers, Port Triggering, UPnP, DMZ, FTP Private Port, Dynamic DNS, Static Routing, WOL, Backup & Restore, Firmware Upgrade, PPTP, L2TP, IPSEC
  SKU
WF2710
  Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Netis
Frekuenca e Rrjetit Dual Band (2.4GHz + 5GHz)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRouter Netis AC750 Wireless Dual Band, 3 Antena (WF2710)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat