Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Router Tenda F3, Wireless N300, 300Mbps, IP QoS, Buton WPS, 3 x Antena

Ne gjendje
SKU
Tenda F3
2 200,00 L
 • 3 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

●  ●  ●
  Marka Tenda
  Modeli F3
  Portat
 • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port

 • 3 x 10/100M auto-negotiation LAN ports

  Shpejtësia 300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • Wireless: Enable/Disable

 • SSID Broadcast: Enable/Disable

 • Band: 2.4GHz

 • Enable/Disable Wireless Radio

 • WDS Bridge

 • WMM

 • Wireless Statistics

  Siguria
 • WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES 

 • Wireless Access Control: MAC Address Filtering

  Të tjera Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart.
  SKU
Tenda F3
  Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka Tenda
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniRouter Tenda F3, Wireless N300, 300Mbps, IP QoS, Buton WPS, 3 x Antena
WhatsApp Chat WhatsApp Chat