Language
Shporta ime

Kufje

View as Listë Rrjetë

21 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Kufje Genius GHP-205X Clip-On Sports Headphones

  1 000,00 Lekë
  • Fleksibël për të gjitha madhësitë e veshëve.
  • Tinguj të kristaltë me bas të thellë dhe kontrollues volumit.
  • I rehatshëm në përdorim me dizajn shume të veçantë.
  Learn More
 2. Kufje Genius HS-M505X Headset

  1 700,00 Lekë
  • Ideale për bisedat në Skype dhe programe të tjera chati në internet.
  • Forma e plotë e kufjeve siguron një ndjenjë jashtëzakonisht të rehatshme për një kohë të gjatë dëgjimi.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit.
  Learn More
 3. Kufje Manhattan Stereo Headset

  600,00 Lekë
  • Kufje stereo të thjeshta me mikrofon të rregullueshëm dhe kontroll volumit.
  Learn More
 4. Kufje Plantronics AUDIO 622

  3 300,00 Lekë
  • Jashtëzakonisht e lehtë dhe e rehatshme me përpunim sinjali dixhital i cili pastron jehonën dhe rrit sinjalet zanore për të ofruar cilësi dinamike të zërit më të mirë.
  • Cilësi HD për thirrjet në internet, muzikë ose video të ndryshme.
  • Teknologjia DSP anulon zhurmat në mikrofon për të siguruar biseda të qarta.
  Learn More
 5. Kufje Plantronics Audio 355 Stereo

  2 500,00 Lekë
  • Kufje stereo me cilësi basi maksimale, të rehatshme, të lehta dhe fleksibël për dëgjim me orë të tëra.
  • Cilësi HD për thirrjet në internet, muzikë ose video të ndryshme.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmat.
  Learn More
 6. Kufje Plantronics Audio 326 Stereo

  2 000,00 Lekë
  • Përjetoni tinguj stereo me cilësi zëri maksimale.
  • Komunikoni pa ndonjë zhurmë në sfond, në sajë të teknologjisë DSP.
  • Kufje të optimizuar për thirrjet në internet.
  Learn More
 7. Kufje Plantronics Audio 322 PC Mono

  1 700,00 Lekë
  • Përpunim i përsosur i zërit në stereo pë muzikë, lojëra, thirrje në internet, video konferenca dhe regjistrime të zërit.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit.
  • I lehtë, i rregullueshëm me pupla të buta të cilat sigurojnë rehati gjatë gjithë ditës.
  Learn More
 8. Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 80 SERIES

  4 290,00 Lekë
  • 11 orë bisedë nga celulari pa u shkëputur, nga marka Plantronics.
  • "DeepSleep" ju mundëson kursimbaterisë duke e fikur automatikisht kufjen.
  • Mund të lidhen njëkohësisht 2 pajisje Bluetooth.
  Learn More
 9. Kufje Bluetooth Plantronics M90/R

  4 690,00 Lekë
  • 11 orë bisedë nga celulari me cilesi HD pa u shkëputur, nga marka Plantronics.
  • "DeepSleep" ju mundëson kursimbaterisë duke e fikur automatikisht kufjen.
  • Mund të lidhen njëkohësisht 2 pajisje Bluetooth dhe nuk ju bezdis në vesh.
  Learn More
 10. Kufje Genius HS-04S noise-canceling microphone Headset

  1 100,00 Lekë
  • Mikrofoni i rehatshëm me anulim të zhurmave dhe kontroll të volumit.
  • Ideal për përdorim me Skype ose aplikacione të tjera VoIP.
  Learn More
 11. Kufje Genius HS-M04SU Luxury Noise Cancelling Headset

  1 800,00 Lekë
  • Kufje stereo me cilësi basi maksimale, të rehatshme, të lehta dhe fleksibël për dëgjim me orë të tëra.
  • Cilësi për thirrjet në internet, muzikë ose video të ndryshme.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmat.
  Learn More
 12. Kufje Genius HS-M430

  1 600,00 Lekë
  • Kufje shumë cilësore nga marka e njohur Genius.
  • Butoni i integruar ju mundëson kontrollin e thirrjeve hyrëse për celularin tuaj.
  • Ideale për muzikë dhe biseda në Skype.
  Learn More
 13. Kufje për celular Genius HS-M230

  1 500,00 Lekë
  • Kontroll i volumit dhe thirrjeve hyrëse me një buton.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit.
  • Shtresë slikoni për përshtatjen e çdo forme të veshëve.
  Learn More
 14. Kufje për celular Genius HS-M210 In-Ear Mobile

  1 200,00 Lekë
  • Shijoni muziken tuaj te preferuar dhe beni lehtesisht telefonata.
  • Me mikrofonin e integruar dhe butonin e thirrjes, mund ta perdorni kete kufje per berjen dhe marrjen e telefonatave nga telefoni juaj celular.
  • Cilesi zeri maksimale. Gjatesia e kabllit eshte1.2m.
  Learn More
 15. Kufje Bluetooth për celular Baseus EB01 Earphone

  1 500,00 Lekë
  • Material ABS anti-impakt, shumë i fortë, shumë i bukur me shkëlqim.
  • Teknologjia e anulimit të zhurmës, siguron kënaqësi për biseda të qarta dhe muzikë pavonesë.
  • Lidhet me 2 celular njëkohësisht dhe zgjat 100 orë pa karikim.
  Learn More
 16. Kufje me lidhje USB Genius HS-300U Foldable Rear Band

  500,00 Lekë
  • Kufje qe lidhet direkt në portën USB.
  • Përpunim i përsosur i zërit në stereo për muzikë, lojëra, thirrje në internet, video konferenca dhe regjistrime të zërit.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit.
  Learn More
 17. Kufje Maxell Retro DJ Headphones

  2 500,00 Lekë
  • Falë cilësisë së lartë të zërit, ju mund të shijoni muzikë të shkëlqyer.
  • Dizajni i kufjeve e përfshin komplet veshin për izolimin e zhurmave të padëshiruara nga jashtë.
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit. 
  Learn More
 18. Kufje për lojra E-Blue Cobra 707 Gaming Headset

  3 500,00 Lekë
  • Me ndriçim LED, kufjet Cobra 707 gaming janë prodhuar posaçërisht për lojtarët që kërkojnë një eksperiencë vërtetë të veçantë.
  • Fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të lartë, cilësi bassi spektakolare, mikrofon që transmeton zërin tuaj kristal të pastër dhe pa asnjë ndërprerje.
  Learn More
 19. Kufje për lojra A4-Tech G501 bloody gaming headset

  4 500,00 Lekë
  • E përbërë nga materiale të cilësisë më të lartë për t’ju siguruar një rehati edhe pas orëve të gjatë.
  • Edhe lojtarët më të veçantë do të jenë të kënaqur me dizajnin elegant të G501.
  • Në aspektin e cilësisë se zërit dhe muzikës, G501 është një ndër më të mirat në kategorinë Gaming.
  Learn More
 20. Kufje A4-Tech HS-28-1 ComfortFit Stereo Headset

  900,00 Lekë
  • Peshë e lehtë, e rregullueshme për çdo përdorim dhe rehati afatgjatë.
  • Përfshirje e plotë e veshit
  • Mikrofoni i integruar anulon zhurmën rrit saktësinë e të folurit dhe cilësinë e transmetimit të zërit. 
  Learn More
 21. Kufje Bluetooth Plantronics BT 110/R

  5 290,00 Lekë
  • 11 orë bisedë nga celulari pa u shkëputur, nga marka Plantronics.
  • "DeepSleep" ju mundëson kursimbaterisë duke e fikur automatikisht kufjen.
  • Mund të lidhen njëkohësisht 2 pajisje Bluetooth. Dizajn elegant dhe karikim nga makina.
  Learn More
View as Listë Rrjetë

21 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe