Language
Shporta ime

Keyboard/Tastiera

View as Listë Rrjetë

25 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. E Re
  Tastierë A4-Tech KBS-720A USB

  Tastierë A4-Tech KBS-720A USB

  900,00 Lekë

  Tastierë me lidhje USB.

  Shumë e rehatshme pasi forma e butonave i përshtatet pozicionit të gishtërinjve.

  Learn More
 2. Tastiere Wireless Logitech K270 Keyboard

  5 400,00 Lekë

  Tastierë pa tel (Wireless) nga Logitech.

  24 Muaj përdorim me bateri dhe deri në 10 metra distancë.

  Learn More
 3. Tastiere Wireless Logitech K230 Keyboard

  3 900,00 Lekë

  Forma shumë të ngjeshura (Compact Design) por një tastierë e plote nga Logitech.

  2 vite bateri pa nevojën e karikimit. 10 metra distancë në lidhjen pa tel.

  Learn More
 4. Tastiere Logitech K120 Keyboard

  2 200,00 Lekë

  Tastierë me lidhje USB nga marka Logitech.

  Për zyre dhe për shtëpi.

  Learn More
 5. Tastiere Logitech G810 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard

  29 900,00 Lekë

  Tastiere me taste mekanike për video-lojra nga Logitech.

  Nje ndër kompanitë më të mira në tregun Gaming propozon modelin Logitech G810 Orion Spectrum për fanatikët Gaming.

  Learn More
 6. Tastiere Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Lightning Keyboard

  13 900,00 Lekë

  Tastiere për video-lojra nga Logitech.

  Nje ndër kompanitë më të mira në tregun Gaming propozon modelin Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Lightning për fanatikët Gaming.

  Learn More
 7. Tastiere Logitech G105 Illuminated USB Gaming Keyboard

  9 300,00 Lekë

  Tastierë me ndriçim nga poshtë butonave për video-lojra nga Logitech.

  Learn More
 8. Tastiere Logitech G103 Illuminated USB Gaming Keyboard

  6 300,00 Lekë

  Tastiere për video-lojra me ndriçim tastesh.

  Modeli me ekonomik nga marka Logitech.

  Learn More
 9. Tastiere Numerike Manhattan USB Wired Numeric Keypad

  1 300,00 Lekë

  Vetem tastiera numerike me lidhje USB.

  Për gjithë ato që janë në udhëtim shumicën e kohës.

  Learn More
 10. Tastiere Razer BlackWidow X Chroma - RGB Mechanical Gaming Keyboard

  29 900,00 Lekë

  Tastiere Gaming nga prodhuesi me i mire ne bote per video-lojra Razer.

  Mundesi të ndryshme ndriçimi, cilësi butonash maksimale, e prodhuar në perfeksion çdo detaj.

  Learn More
 11. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard – Green Switch

  29 900,00 Lekë

  Tastiere Gaming nga prodhuesi me i mire ne bote per video-lojra Razer.

  Mundesi të ndryshme ndriçimi, cilësi butonash maksimale, e prodhuar në perfeksion çdo detaj.

  Learn More
 12. Tastiere Wireless Touchpad Logitech K400 Plus Keyboard

  7 400,00 Lekë

  Tastiere pa tel (Wireless) me Touchpad nga marka Logitech.

  Fantastike për ato që kërkojnë komoditet gjatë kohës kur janë duke parë TV, degjuar muzikë po pse jo edhe duke kryer ndonjë punë.

  Learn More
 13. Tastiere Logitech K480 Bluetooth Keyboard

  7 600,00 Lekë

  Tastierë me Bluetooth per Tablet ose Celularin tuaj nga marka Logitech.

  Përshtatet për gjitha pajisjet që kanë Windows, Mac, Android ose iOS.

  Learn More
 14. Tastiere Logitech K740 Illuminated Keyboard

  13 900,00 Lekë

  Tastiere me lidhje USB shume cilesore me ndriçim butonash nga Logitech.

  Ideale për ato që punojnë deri në orët e vona.

  Learn More
 15. Tastierë A4-Tech KLS-40

  1 200,00 Lekë

  Shumë praktike, e qetë dhe shumë e hollë.

  Learn More
 16. Tastierë Genius KB-M200

  1 200,00 Lekë

  Tastierë multimediale me çmim shumë të arsyeshëm.

  KB-M200 është rezistente ndaj pikave të ujit.

  Learn More
 17. Tastierë A4Tech KX-100 USB

  1 400,00 Lekë

  Shumë praktike, e qetë, e hollë dhe me një dizajn shumë të bukur.

  Learn More
 18. Tastierë Genius SlimStar 130

  1 500,00 Lekë

  Tastiera e hollë, shume e qetë dhe tepër e rehatshme Slimstar 130.

  Dizajni unik i butonave të tastierës shmang gabimet në të shtypur dhe eliminon pluhurin.

  Ideale për zyre.

  Learn More
 19. Tastierë Genius SlimStar i250 Deluxe Multimedia

  1 800,00 Lekë

  Tastierë e gjeneratës së re e cila përfshin një dizajn të hollë dhe të lëmuar.

  Slim Star i250 ka dymbëdhjetë butona multimedial shtesë që ofrojnë hapjen e menjëhershme të internetit, kontrolloin e videove (Stop, Play, Pause, Ul ose Rrit volumin), hapjen e Facebook me FN + F12.

  Ideale për shtëpi dhe zyre.

  Learn More
 20. Tastiere Genius GX Gaming K215 Scorpion Keyboard

  2 200,00 Lekë

  Tastierë Multimediale cilësore per Gaming me ndriçim.

  Learn More
 21. Tastiere Genius Scorpion K20 Gaming Keyboard

  4 600,00 Lekë

  Tastierë Gaming profesionale për lojra. Me ndriçim nga poshtë të tasteve dhe funksione shtese per kontrollin multimedial.  

  Kur jeni duke luajtur mos u shqetesoni per tastet e shtypura gabimisht me teknologjine 26 Anti-ghosting.

  Learn More
 22. Tastiere HP Wireless Keyboard Elite

  4 400,00 Lekë

  Tastiere pa tel (Wireless) nga marka HP.

  Shume e sugjereshme per zyrat me kompjuter HP.

  Learn More
 23. Tastiere Lenovo Pro 00XH527-DK Keyboard

  2 300,00 Lekë

  Tastiere USB nga marka e mirenjohur Lenovo.

  Learn More
 24. Tastiere Lenovo ThinkPad 10 Ultrabook Keyboard

  13 500,00 Lekë

  Tastiere vetem per modelet ThinkPad 10 Ultrabook Keyboard nga Lenovo

  Learn More
 25. USB Logitech Unifying Receiver per Mouse & Keyboard

  2 200,00 Lekë

  Në rast se humbet marrësi/dhënësi dixhital pa tel ateherë ju nevojitet ta zevendësoni me një të ri.

  Learn More
View as Listë Rrjetë

25 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe