Language
Shporta ime

Webcamera

View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Webcamera Winstar PC Mini

  500,00 Lekë

  Webcamera e thjeshtë dhe shumë eknonomike.

  Nuk ka nevojë të instalohet ndonjë program, thjesht e lidh me USB dhe kamera punon menjëherë.

  Learn More
 2. Webcamera A4-Tech PK-752F

  1 500,00 Lekë

  Rezolucion deri në 16 megapiksel në foto dhe mikrofon të integruar.

  Nuk ka nevojë të instalohet ndonjë program, thjesht e lidh me USB dhe kamera punon menjëherë.

  Kamera mund të rrotullohet 360 gradë.

  Learn More
 3. Ofertë
  E Re
  Webcamera A4-Tech PK-820E

  Webcamera A4-Tech PK-820E

  Çmimi në ofertë 500,00 Lekë Çmimi i produktit 1 300,00 Lekë

  Webcamera tavoline shumë fleksibël.

  Nuk ka nevojë të instalohet ndonjë program, thjesht e lidh me USB dhe kamera punon menjëherë.

  Learn More
View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe