Language
Shporta ime

Komponentë (Pjesë për PC)

View as Listë Rrjetë

Items 1-30 of 70

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
Page
 1. VALUE PCI Adapter, 2x Serial RS232, D-Sub 9

  2 800,00 Lekë
  • Shtojini PC-së tuaj mundësinë e lidhjes Seriale
  • RS232 plotësisht "plug & play" pa instalim driver-ash
  Learn More
 2. HDD Seagate 2TB 3.5" Ironwolf NAS, 7200rpm, 64MB

  15 300,00 Lekë

  Për çdo gjë në lidhje me teknologjinë NAS, Seagatë prezanton serinë IronWolf.

  Gjithmonë aktiv 24orë/365ditë, IronWolf është ideuar për rastet kur të dhënat janë shumë të rëndësishme. Teknologjia multi-user (me shumë përdorues) dhe ngarkesat ekstreme që mund të përballojë, lejojnë IronWolf-in të performojë shumë mirë duke iu përshatur më së miri biznesit tuaj.

  Learn More
 3. HDD Seagate 2TB 3.5" Barracuda, 7200rpm, 64MB

  11 900,00 Lekë

  HDD nga SeagateBarracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 4. HDD Seagate 1TB 3.5" Ironwolf NAS, 7200rpm, 64MB

  11 900,00 Lekë

  Për çdo gjë në lidhje me teknologjinë NAS, Seagatë prezanton serinë IronWolf.

  Gjithmonë aktiv 24orë/365ditë, IronWolf është ideuar për rastet kur të dhënat janë shumë të rëndësishme. Teknologjia multi-user (me shumë përdorues) dhe ngarkesat ekstreme që mund të përballojë, lejojnë IronWolf-in të performojë shumë mirë duke iu përshatur më së miri biznesit tuaj.

  Learn More
 5. HDD Seagate 1TB 3.5" Barracuda, 7200rpm, 64MB

  7 800,00 Lekë

  HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 6. SSD Transcend 512GB 2.5" 370

  34 200,00 Lekë

  Çdo memorje SSD përmirëson disa herë shpejtësinë e hapjes së programeve të ndryshme duke e bërë kompjuterin tuaj të punojë shumë më shpejt se me një memorjen HDD.

  Learn More
 7. SSD Kingston 480GB A400

  26 500,00 Lekë

  Kingston një ndër markat më të besueshme në tregun e memorjeve të ndryshme.

  Çdo memorje SSD përmirëson disa herë shpejtësinë e hapjes së programeve të ndryshme duke e bërë kompjuterin tuaj të punojë shumë më shpejt se me një memorjen HDD.

  Learn More
 8. SSD SanDisk 480GB 2.5" Plus

  26 500,00 Lekë

  I shpejtë dhe i fortë.

  Çdo memorje SSD përmirëson disa herë shpejtësinë e hapjes së programeve të ndryshme duke e bërë kompjuterin tuaj të punojë shumë më shpejt se me një memorjen HDD.

  Learn More
 9. SSD Kingston 240GB Now V400

  14 500,00 Lekë

  Kingston një ndër markat më të besueshme në tregun e memorjeve të ndryshme.

  Çdo memorje SSD përmirëson disa herë shpejtësinë e hapjes së programeve të ndryshme duke e bërë kompjuterin tuaj të punojë shumë më shpejt se me një memorjen HDD.

  Learn More
 10. SSD ADATA 240 GB 2.5" SP550

  13 000,00 Lekë

  I shpejtë dhe i fortë.

  Çdo memorje SSD përmirëson disa herë shpejtësinë e hapjes së programeve të ndryshme duke e bërë kompjuterin tuaj të punojë shumë më shpejt se me një memorjen HDD.

  Learn More
 11. Memorje Kingston DDR4 16GB HyperX Predator, 3000MHz

  28 000,00 Lekë

  DDR4 16GB HyperX Predator Black, 3000MHz, CL15 DIMM, XMP, (Kit of 2 x 8GB)

  Learn More
 12. Ftohes CPU Cooler Freezer i32

  4 300,00 Lekë
  Freezer i32 (Intel: 2011, 2011-3, 1150, 1151, 1155, 1156; 1×120mm, 1350rpm, 150W, 0.3S, Al+Cu) Learn More
 13. Ftohes CPU Cooler Freezer i32 CO

  5 100,00 Lekë
  Freezer i32 CO (Intel: 2011, 2011-3, 1150, 1151, 1155, 1156; 1×120mm, 1350rpm, 150W, 0.3S, Al+Cu) Learn More
 14. Ftohes CPU Cooler Freezer i32 Plus

  6 400,00 Lekë
  Freezer i32 Plus (Intel: 2011, 2011-3, 1150, 1151, 1155, 1156; 2×120mm, 1350rpm, 150W, 0.3S, Al+Cu) Learn More
 15. Procesor Intel® Core™ i7 i7-7700K Gjen. 7

  56 400,00 Lekë

  Intel Kaby Lake socket 1151 Core i7-7700K Box (4.20GHz, Max Turbo Frequency 4.50 GHz, 4C/8T, DDR4-2133/2400, DDR3L-1333/1600, 91W, 14nm 8MB cache, VGA Intel® HD Graphics 630 )

  Learn More
 16. Procesor Intel® Core™ i7 i7-7700 Gjen. 7

  51 600,00 Lekë

  Intel Kaby Lake socket 1151, Core i7-7700 3.60GHz, Max Turbo Frequency 4.20 GHz, 4C/8T, DDR4-2133/2400, DDR3L-1333/1600, 65W, 14nm 8MB cache, VGA Intel® HD Graphics 630

  Learn More
 17. HDD 500GB WD 3.5" Blue, 5400rpm, 64MB

  8 800,00 Lekë

  Standard i lartë në ruajtje

  Rritni sigurinë e ruajtjes të kompjuterit tuaj me Western Digital Blue, markë e dizenjuar vetëm për kompjutera PC desktop dhe All-in-One.

  Learn More
 18. HDD WD 1TB 3,5" Purple Surveillance, 64MB

  9 700,00 Lekë

  Për sistemet e vëzhgimit NVR. Siguron besueshmëri dhe cilësi të videos në rastet kur keni më shumë nevojë.

  Seria Western Digital Purple NV janë të prodhuar posaçërisht për sistemet e sigurisë të vëzhgimit; përballon temperaturat e larta, qëndron gjithmonë i ndezur dhe pranon punën e 64 kamerave HD njëkohësisht. 

  Learn More
 19. HDD Toshiba 1TB 3.5", 7200rpm, 64MB

  10 000,00 Lekë

  Seria DT01ACA e Toshiba-s, një HDD 3.5” me 7.200 rpm është i optimizuar për përdorim shtëpijak dhe biznes.

  I përshtatshëm për sistemet All-in-One, PC-të e lojrave, ruajtje e jashtme dhe aplikacionet ku kapaciteti, performanca dhe besueshmëria janë kritike.

  Learn More
 20. Karte PCI Express Card, 5x USB 3.0

  3 500,00 Lekë
  • Shtojini PC-së tuaj mundësinë e lidhjes së 5 portave USB 3.0
  • Transferim të dhënash deri në 5Gbit/s
  • PCI USB3.0 plotësisht "plug & play" pa instalim driver-ash
  Learn More
 21. Karte LogiLink PCI Express Card, 4x USB 3.0

  2 500,00 Lekë
  • Shtojini PC-së tuaj mundësinë e lidhjes së 4 portave USB 3.0
  • Transferim të dhënash deri në 5Gbit/s
  • PCI USB3.0 plotësisht "plug & play" pa instalim driver-ash
  Learn More
 22. E Re
  HDD Seagate 1TB 3.5" Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

  HDD Seagate 1TB 3.5" Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

  14 000,00 Lekë

  Shiko më shumë. Ruaj më shumë.

  HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24x7.

  SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme. Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.

  Learn More
 23. HDD Seagate 3TB 3.5" Barracuda, 7200rpm, 64MB

  19 000,00 Lekë

  HDD nga SeagateBarracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 24. HDD Seagate 4TB 3.5" Barracuda, 7200rpm, 64MB

  24 000,00 Lekë

  HDD nga SeagateBarracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.

  Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.

  Learn More
 25. Asus Rog Strix GeForce GTX 1080 8GB, 11Gbps, OC Edition

  111 600,00 Lekë
  • 8GB 256-Bit GDDR5X
  • Core Clock 1721 MHz (OC Mode)
  • 1695 MHz (Gaming Mode)
  • Boost Clock 1860 MHz (OC Mode)
  • 1835 MHz (Gaming Mode)
  • 1 x DVI-D 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4
  • 2560 CUDA Cores
  • PCI Express 3.0
  Learn More
 26. Gigabyte AORUS GTX 1070 8G

  78 000,00 Lekë
  • 8GB 256-Bit GDDR5X
  • Core Clock 1632 MHz (OC Mode)
  • 1607 MHz (Gaming Mode)
  • Boost Clock 1835 MHz (OC Mode)
  • 1797 MHz (Gaming Mode)
  • 1 x Dual-Link DVI-D 3 x HDMI 3 x DisplayPort
  • 1920 CUDA Cores
  • PCI Express 3.0 x16
  Learn More
 27. Asus Dual GTX1070 8GB

  77 800,00 Lekë
  • 8GB 256-Bit GDDR5
  • Core Clock OC Mode: 1607 MHz
  • Gaming Mode: 1582 MHz
  • Boost Clock OC Mode: 1797 MHz
  • Gaming Mode: 1771 MHz
  • 1 x DVI-D 2 x Native HDMI 2.0 2 x Native DisplayPort 1.4
  • 1920 CUDA Cores
  • PCI Express 3.0
  Learn More
 28. ASUS Turbo GeForce® GTX 1060 6GB

  50 400,00 Lekë
  • 6GB 192-Bit GDDR5
  • Core Clock 1506 MHz
  • Boost Clock 1708 MHz
  • 1 x Dual-link DVI-D 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4
  • 1280 CUDA Cores
  • PCI Express 3.0
  Learn More
 29. Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming

  44 500,00 Lekë
  • 6GB 192-Bit GDDR5
  • Core Clock OC Mode: 1620 MHz
  • Gaming Mode: 1594 MHz
  • Boost Clock OC Mode: 1847 MHz
  • Gaming Mode: 1809 MHz
  • 1 x Dual-link DVI-D 1 x HDMI 2.0b 3 x DisplayPort 1.4
  • 1280 CUDA Cores
  • PCI Express 3.0 x16
  Learn More
 30. Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce OC

  34 900,00 Lekë
  • 3GB 192-Bit GDDR5
  • Core Clock 1582 MHz in OC Mode
  • 1556 MHz in Gaming Mode
  • Boost Clock 1797 MHz in OC Mode
  • 1771 MHz in Gaming Mode
  • 2 x Dual-link DVI-D 1 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4
  • PCI Express 3.0 x16
  Learn More
View as Listë Rrjetë

Items 1-30 of 70

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
Page