Language
Shporta ime

Lexues optik (Blue-ray / DVD-RW)

View as Listë Rrjetë

1 Item

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
  1. DVD LG

    1 900,00 Lekë

    Lexues dhe shkrues optik i brendshëm SATA për CD, DVD dhe DVD Dual Layer nga kompania LG.

    Learn More
View as Listë Rrjetë

1 Item

Vendosni renditjen zbritës
për faqe