Language
Shporta ime

Grup ushqimi / PSU

View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Grup Ushqimi MS-Tech MS-N950 950W

  8 200,00 Lekë

  Grup ushqimi 950W me 24 pina dhe porta SATA.

  Përballon standarted më të reja ATX 2.3.

  Efiçencë më e lartë se 82%.

  Learn More
 2. Grup ushqimi LC Power LC600H 600W

  5 400,00 Lekë

  Grup ushqimi 600W me 24 pina dhe porta SATA.

  LC Power LC600H është produkti i duhur në rast se kërkoni fuqi por pa shpenzuar shumë.

  Learn More
 3. Grup ushqimi Chieftec GPC-700S 700W

  8 400,00 Lekë

  CHIEFTEC prezanton serine e re iARENA të grupeve të ushqimit 700W.

  Ideale për lojtarët gjys-profesional.

  Për më shumë kontrolloni skedën teknike.

  Learn More
View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe