Language
Shporta ime

Motherboard

View as Listë Rrjetë

12 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Motherboard Gigabyte GA-Z270 Gaming K3

  21 000,00 Lekë

  Motherbord për lojra e seriesë Gaming nga Gigabyte.

  Ndriçim LED nga poshtë dhe shumë mundësi për të shtuar pajisje të tjera për ta pasuruar sa herë të dëshironi eksperiencën tuaj të lojës.

  Learn More
 2. Motherboard Gigabyte GA-Z170 Gaming K3-EU

  17 800,00 Lekë

  Elegant dhe me karakter.

  Seria Gaming e MSI-së me një çmim tepër të arsyeshëm. Ideale për lojtarët On-Line dhe gjysëm progesional.

  Learn More
 3. Motherboard Gigabyte GA-Z270-HD3P

  20 200,00 Lekë

  Motherboardi Gigabyte ka ftohje me “Smart Fan 5” që siguron perfromancë të lartë me ftohje të kontrollluar dhe mundësi për të lidhur memorjen Optane për sistemin e operimit.

  Learn More
 4. Motherboard MSI B250 Krait Gaming

  17 400,00 Lekë

  Luaj me stilin tënd.

  Mundësi pa kufi të personalizimit dhe i krijuar me ekskluzivisht për lojra, ky motherboard MSI PERFORMANCE GAMING ofron përvojën më të mirë me një çmim shumë të arsyeshëm.

  Learn More
 5. Motherboard MSI Z170M Mortar

  19 500,00 Lekë

  Luaj pa ndalesa.

  Motherboardet e Serisë Gaming të MSI-së përmirësojnë dukshëm çdo lojë. Me një veshje të zezë dhe drita ambienti LED nën motherboard, lojrat marrin një karakter shpëthyes.

  Learn More
 6. Motherboard Gigabyte GA-H270M-D3H

  16 800,00 Lekë

  Me “Smart Fan 5” përdoruesit luajnë lojrat e tyre pa cënuar performancën duke qëndruar gjithmonë i ftohtë.

  Me një ndërfaqje të përmirësuar BIOS, motherboardi Gigabyte përballon teknologjinë e re VR Gaming.

  Learn More
 7. Motherboard MSI Z170-A Pro

  18 200,00 Lekë

  Seria PRO e MSI-së i përshtatet çdo PC.

  Cilësi që mund t’i besoni me një performancë të lartë. Zgjedhja e zgjuar për biznesin tuaj.

  Bëni jetën tuaj më të lehtë për aktivitetin tuaj me serine Pro super të qëndrueshme dhe të besueshme.

  Learn More
 8. Motherboard Gigabyte GA-Z270X Gaming 5

  32 500,00 Lekë

  LOJA JUAJ. MËNYRA JUAJ.

  Ndër seritë Gaming më të mira të Gigabyte. Ky motherboard ka cilësi Audio spektakolare, ftohje me “Smart Fan 5” perfromancë e lartë me ftohje të kontrollluar dhe stil ngjyrash të personalizuara.


  Learn More
 9. Motherboard Gigabyte GA-Z170-HD3

  17 400,00 Lekë

  Ky motherboard mbështet procesorët Intel Gjenerata 6 dhe 7 desktop të cilët shfaqin një performancë të lartë duke kursyer energji dhe gjithashtu përballon memorje RAM DDR4 duke e bërë kompjuterin tuaj ideal për lojra me një çmim shumë ekonomik.

  Learn More
 10. Motherboard MSI H170 Gaming M3

  19 700,00 Lekë

  Për ekspertët e lojës keni nevojë për një sistem ekstrem.

  Motherboard-et e dalluar të MSI-së me prapashtesën "M për Master" shquhen për dizajn dhe janë gati gjeneratën e ardhshme të lojrave.

  Learn More
 11. Motherboard MSI H270M Bazooka

  16 200,00 Lekë

  Fito betejën.

  Me një pamje të ashpër dhe me ftohje shumë efektive, motherboard-i MSI ARSENAL GAMING është i krijuar për një eksperiencë të rafinuar loje.

  Learn More
 12. Motherboard MSI H170A Gaming Pro

  18 600,00 Lekë

  Luaj në stilin tënd.

  Ky motherboard MSI Performance GAMING, i krijuar posaçërisht për lojtarët profesionist, ju lejon të personalizoni PC-në tuaj me ndjyra LED të ndryshme. 

  Learn More
View as Listë Rrjetë

12 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe