Language
Shporta ime

Ekran & TV & Projektor

View as Listë Rrjetë

16 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Ofertë
  E Re
  Monitor Acer 19" V196HQLAB

  Monitor Acer 19" V196HQLAB

  Çmimi në ofertë 11 000,00 Lekë Çmimi i produktit 14 000,00 Lekë

  Monitorët Acer të serisë V6 shfaqin teknologjinë Acer eColor për një pamje mbresëlënëse.

  Teknologjia Acer ComfyView zvogëlon shkëlqimin për të ofruar shikimin më të rehatshëm.

  Learn More
 2. Ofertë
  E Re
  Monitor 27" ASUS VX279H

  Monitor 27" ASUS VX279H

  Çmimi në ofertë 36 000,00 Lekë Çmimi i produktit 39 000,00 Lekë

  Monitor LED Full HD IPS me pamje të gjërë 178° me një kornizë shumë të hollë.

  Pajisur me dy porta HDMI dhe MHL.

  Tekonologjia ASUS EyeCare siguron një eksperiencë shumë të këndshme shikimi.

  Learn More
 3. Ofertë
  E Re
  Monitor ACER G277HLbid

  Monitor ACER G277HLbid

  Çmimi në ofertë 36 000,00 Lekë Çmimi i produktit 39 000,00 Lekë

  Monitor 27” LED Full HD IPS me kënd të gjërë shikimi 178° me një kornizë shumë të hollë.

  Pajisur me portat VGA, DVI, HDMI

  Teknologjia Acer EyeProtect ndihmon në zvogëlimin e tensionit ndaj syve.

  Learn More
 4. Ofertë
  E Re
  Monitor Dell 27" SE2717H

  Monitor Dell 27" SE2717H

  Çmimi në ofertë 36 000,00 Lekë Çmimi i produktit 39 000,00 Lekë

  Gjithmonë një pamje e mrekullueshme me ekranin Dell 27 inç me një rezolucion të shkëlqyer Full HD 1920 x 1080.

  Me një dizajn që të bën përshtypje ndaj elegancës në çdo detaj.

  Plus që ky ekran ofron një eksperiencën më të mirë të shikimit duke reduktuar reflektimet.

  Learn More
 5. Ofertë
  E Re
  Monitor Dell 24" E2417H

  Monitor Dell 24" E2417H

  Çmimi në ofertë 32 000,00 Lekë Çmimi i produktit 33 000,00 Lekë

  Përmirësoni produktivitetin e vendit të punës me një monitor të dizajnuar posaçërisht për biznesin tuaj.

  Shikoni aplikacionet ose dokumentat tuaja në madhësinë ideale 23.8 inç me qartësisë Full HD të rezulucionin 1920x1080.

  Learn More
 6. Monitor ViewSonic 24" VX2457 IPS

  28 000,00 Lekë

  ViewSonic® VX2457-mhd është një ekran 23.6 inç me performancë të plotë Full HD për lojëra dhe argëtimin.

  Ultra i shpejtë, 2ms përgjigje, e bëjnë këtë ekran ideal për lojra me FPS të lartë.

  Porta DisplayPort, HDMI dhe VGA ju lejojnë të lidhni çdo kartë grafike të dedikuar.

  Learn More
 7. Ofertë
  E Re
  Monitor LG 24" 24MP58VQ

  Monitor LG 24" 24MP58VQ

  Çmimi në ofertë 28 000,00 Lekë Çmimi i produktit 32 000,00 Lekë

  Shijoni ngjyra të shkëlqyeshme në zyren tuaj me ekranin LG 24” inç Full HD.

  Teknologjia IPS siguron një cilësi të shkëlqyeshme të imazhit duke ofruar imazhe të qarta dhe ngjyra të gjalla nga çdo kënd.

  Learn More
 8. Ofertë
  E Re
  Monitor Dell 24" SE2416H

  Monitor Dell 24" SE2416H

  Çmimi në ofertë 28 000,00 Lekë Çmimi i produktit 32 000,00 Lekë

  Me një kënd të gjërë shikimi, Ekrani Dell 24 ofron një dizajn elegant për zyren tuaj.

  Ngjyra të pasura dhe të gjalla me rezolucion Full HD (1080p)

  I lehtë për t'u përdorur dhe i gatshëm për t’u lidhur me portat VGA dhe HDMI gjithashtu me garanci 3 vjeçare.

  Learn More
 9. Ofertë
  E Re
  Monitor Asus 23" VX239H

  Monitor Asus 23" VX239H

  Çmimi në ofertë 28 000,00 Lekë Çmimi i produktit 32 000,00 Lekë

  Ekran Full HD AH-IPS LED me kënd 178° dhe me pamje të gjerë në një dizajn pa kornizë.

  Pajisur me dy porta HDMI / MHL për lidhjen e shumë pajisje të ndryshme.

  Dizajn shumë i hollë dhe ergonomik.

  Learn More
 10. Ofertë
  E Re
  Monitor AOC 22" E2275SWJ

  Monitor AOC 22" E2275SWJ

  Çmimi në ofertë 19 000,00 Lekë Çmimi i produktit 22 000,00 Lekë

  Ky monitor LED 21.5-inç siguron cilësi dhe performancë të shkëlqyeshme për çdo rast.

  Rezolucioni i plotë Full HD 1080p, kontrasti i lartë i ngjyrave dhe koha e reagimi e shpejtë e veçojnë AOC nga ekrant e zakonshme.

  Learn More
 11. Ofertë
  E Re
  Monitor LG 22" 22M35A-B

  Monitor LG 22" 22M35A-B

  Çmimi në ofertë 16 000,00 Lekë Çmimi i produktit 19 000,00 Lekë

  Shumë ekonomik në raport me madhësinë 22” inç dhe cilësinë fantastike.

  Leximi i dokumentave është i qartësi dhe videot janë të shkëlqyeshme.

  Learn More
 12. Ofertë
  E Re
  Monitor AOC 22" E2270swn

  Monitor AOC 22" E2270swn

  Çmimi në ofertë 16 000,00 Lekë Çmimi i produktit 19 000,00 Lekë

  Për punë ose shtëpi, ky monitor ofron performancë të shkëlqyer me 16.7 milionë ngjyra dhe 5ms kohë përgjigjeje.

  Eco Mode dhe e-Saver ju ndihmojnë të reduktoni konsumin e energjisë.

  Learn More
 13. Ofertë
  E Re
  Monitor LG 20" IPS 20MP48A-P

  Monitor LG 20" IPS 20MP48A-P

  Çmimi në ofertë 14 000,00 Lekë Çmimi i produktit 18 000,00 Lekë

  Teknologjia IPS siguron një cilësi të shkëlqyeshme të imazhit duke ofruar pamje të qarta dhe ngjyra të gjalla nga çdo kënd. Dizajn elegant me prerje shumë të hollë.

  Shikoni filma dhe punoni në të njëjtën kohë tek i njëjti ekran duke personalizuar hapësirën tuaj të punës me (input) hyrje të ndyshme.

  Learn More
 14. Ofertë
  E Re
  Monitor 19" Philips 193V5LSB2

  Monitor 19" Philips 193V5LSB2

  Çmimi në ofertë 11 000,00 Lekë Çmimi i produktit 14 000,00 Lekë

  Teknologji LED për ngjyra të gjalla.

  Raport 16: 9 i ekranit për një përvojë shikimi të zgjeruar.

  Learn More
 15. Ofertë
  E Re
  Monitor Asus 19" VS197DE

  Monitor Asus 19" VS197DE

  Çmimi në ofertë 11 000,00 Lekë Çmimi i produktit 14 000,00 Lekë

  Monitori Asus LED VS197DE me raport të lartë kontrasti në 50,000,000: 1, është optimizuar për imazh dhe cilësi ngjyre më të mirë.

  Shikoni filma kur jeni të shtrirë ose në çdo pozicion tjetër me teknologjinë “Smart View Technology” e cila përshtatë parametrat e ngjyrave për të ofruar cilësinë e shikimit më të mirë.

  Learn More
 16. Projector Acer X113PH

  49 900,00 Lekë
  • Video projektor Acer Projector X113PH ideal për shtëpi dhe zyre.
  • Ndriçimi: 3000 ANSI Lumen | 6000 Orë pune të llampës
  • Teknologjia: DLP 3D | Full HD | 1 Vit Garanci
  Learn More
View as Listë Rrjetë

16 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe