Language
Shporta ime

Gaming

View as Listë Rrjetë

Items 1-30 of 70

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
Page
 1. Lenovo IdeaPad Y900-17ISK (Core I7-7700HK - 17.3" FullHD - 16GB - 256GB SSD - 1TB - GeForce GTX1070 8GB GDDR5)

  412 800,00 Lekë
  • Laptop Lenovo IdeaPad Y900-17ISK, Gaming 17.3" Full HD IPS (1920x1080)
  • Intel Core i7-7820HK (2.9GHz - 3.9GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | 256GB SSD1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX1070 8GB GDDR5 | Windows 10 Home | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 2. Bokse Genius SW G2.1 3000 - 2.1 Speaker System

  12 900,00 Lekë

  Bokse Gaming për videolojra për një përfshirje të plotë në botën e lojrave nga marka Genius.

  Superfuqi pa cënuar aspak cilësinë.

  Learn More
 3. Bokse Bluetooth Logitech Z207 - 2.0 Speaker System - Black

  9 000,00 Lekë

  Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) me lidhje Bluetooth ose Jack nga marka Logitech.

  2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 4. Bokse Logitech Z213 - 2.1 Speakers System

  7 300,00 Lekë

  Ky sistem kompakt 2.1 i altoparlantëve siguron audio të cilësë së lartë dhe bas të pastër me lidhjeje 3.5mm.

  Gëzoni muzikë të plotë audio pa humbur asnjë tingull me bokset Logitech.

  Learn More
 5. Bokse Logitech Z313 - 2.1 Speaker System - Black

  9 200,00 Lekë

  Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech.

  2 satelitë në 25W me një total 50W për cilësi muzike të shkëlqyer.

  Learn More
 6. Bokse Bluetooth Logitech Z337 - 2.1 Speaker System

  17 900,00 Lekë

  Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) me lidhje Bluetooth ose Jack nga marka Logitech.

  2 satelitë në 40W me një total 80W si të jeni në studio me muzikantin.

  Learn More
 7. Gaming Mouse Razer Abyssus & Goliathus Speed Bundle (Tapet Mouse-i)

  9 300,00 Lekë

  Mouse me lidhje USB Razer dhe tapet Razer për videolojra.

  Learn More
 8. Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Edition Extended (Tapet Mouse-i)

  7 900,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  Extended – 294 mm x 920 mm / 11.57 in x 36.22 in

  Learn More
 9. Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Edition Medium (Tapet Mouse-i)

  4 200,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  254 mm x 355 mm / 10 in x 13.98 in

  Learn More
 10. Gamepad Razer Goliathus Control Fissure Edition Small (Tapet Mouse-i)

  2 990,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  215 mm x 270 mm / 8.46 in x 10.73 in

  Learn More
 11. Gamepad Razer Goliathus Speed Cosmic Medium (Tapet Mouse-i)

  3 990,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  254 mm x 355 mm / 10 in x 13.98 in

  Learn More
 12. Gamepad Razer Goliathus Speed Cosmic Small (Tapet Mouse-i)

  2 990,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  215 mm x 270 mm / 8.46 in x 10.73 in

  Learn More
 13. Gamepad Razer Goliathus Speed Terra Edition Small (Tapet Mouse-i)

  2 990,00 Lekë

  Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  215 mm x 270 mm / 8.46 in x 10.73 in

  Learn More
 14. Wireless Gaming Mouse Razer Mamba

  28 900,00 Lekë

  Mouse-i më i mirë Wireless Gaming.

  Me sensor optik më të avancuar në botë (16.000 DPI) dhe me butona mekanik mouse-i Razer Mamba është ndër më të mirët në fushën Gaming.

  Me ndriçim Razer Chroma në 16.8 milion ngjyra të ndryshme.

  *Ky mouse vjen edhe me karikuesin e vet të posaçëm.

  Learn More
 15. Gaming Mouse Razer Mamba Tournament Chroma

  15 900,00 Lekë

  Me sensorin optik më të avancuar në botë (16.000 DPI) dhe me butona mekanik mouse-i Razer është ndër më të mirët në fushën Gaming.

  Me ndriçim Razer Chroma në 16.8 milion ngjyra të ndryshme.

  Learn More
 16. Gaming Mouse Razer Naga Epic Chroma

  17 900,00 Lekë

  Me sensor optik më të avancuar në botë (16.000 DPI) dhe me 12 butona mekanik mouse-i Razer është ndër më të mirët në fushën Gaming.

  Me ndriçim Razer Chroma në 16.8 milion ngjyra të ndryshme.

  Learn More
 17. Bokse Genius SW5.1 1020 - 5.1 Speaker System

  6 300,00 Lekë

  Bokse HomeTheater për dhomën e ndenjes. Shijoni muzikë dhe filma si të jeni në koncert ose në kinema me bokset Genius 1020.

  Learn More
 18. Bokse Genius SP-HF1800A 2.0 Speaker System

  9 500,00 Lekë

  Bokse shumë të fuqishëm për çdo ambjent nga marka Genius.

  Learn More
 19. Bokse Genius SP-HF2020 V2 2.0 Speaker Systme - Black

  13 500,00 Lekë

  Një ndër bokset me të mirë të markes Genius.

  Shume të fuqishëm dhe me një pastërti tingulli si në studio.

  Ideale për fanatikët e zërit dhe për videolojra.

  Learn More
 20. Lenovo IdeaPad Y900-17ISK (Core i7-7700HQ - 17.3" FullHD - 16GB - 128GB SSD - 1TB - GeForce GTX1070 8GB GDDR5)

  386 000,00 Lekë
  • Laptop Lenovo IdeaPad Y900-17ISK, Gaming 17.3" Full HD IPS (1920x1080)
  • Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | 128GB SSD1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX1070 8GB GDDR5 | Windows 10 Home | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 21. Lenovo IdeaPad Y900-17ISK (Core i7-6820HK - 17.3" FullHD - 16GB - 1TB - GeForce GTX980M 8GB GDDR5)

  316 300,00 Lekë
  • Laptop Lenovo IdeaPad Y900-17ISK, Gaming 17.3" Full HD IPS (1920x1080)
  • Intel Core i7-6820HK (2.7GHz - 3.6GHz, 8MB) | 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | 1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX980M 8GB GDDR5 | Windows 10 Home | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 22. Dell Inspiron 7000 7567 (Core i7-7700HQ - 15.6" UHD - 512GB SSD - GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5)

  242 000,00 Lekë
  • Laptop Dell Inspiron 7000 7567, Gaming | 15.6" Ultra HD IPS (3840 x 2160) 
  • Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB 2400MHz DDR4 | 512GB SSD
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | Ubuntu | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 23. Lenovo Y720-15IKB Intel Core i7-7700HQ - 16GB - 1TB - GeForce GTX1060 6GB GDDR5)

  241 900,00 Lekë
  • Laptop Lenovo Ideapad Y520-15IKBN, Gaming | 15.6" IPS Full HD (1920x1080)
  • Intel Core I7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 | 1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | FreeDOS | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 24. Lenovo Ideapad Y520-15IKBN (Core i7-7700HQ - 16GB - 512GB SSD - GeForce GTX 1060 6GB)

  237 500,00 Lekë
  • Laptop Lenovo Ideapad Y520-15IKBN, Gaming | 15.6" IPS Full HD (1920x1080)
  • Intel Core I7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 | 512GB SSD
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | FreeDOS | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 25. Lenovo Y720-15IKB (Core I7-7700HQ - 8GB - 1TB - GeForce GTX1060 6GB GDDR5)

  236 000,00 Lekë
  • Laptop Lenovo Y720-15IKB, Gaming | 15.6" Full HD IPS (1920x1080)
  • Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 8GB (1x8GB) 2400MHz DDR4 | 1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX1060 6GB GDDR5 | FreeDOS | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 26. Lenovo Y720-15IKB (Core i7-7700HQ - 16GB - 1TB HDD - 128G SSD - GeForce GTX1060 6GB GDDR5)

  231 900,00 Lekë
  • Laptop Lenovo Y720-15IKB, Gaming | 15.6" Full HD IPS (1920x1080)
  • Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 | 128GB SSD + 1TB HDD
  • NVIDIA GeForce GTX1060 6GB GDDR5 | Windows 10 Home | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 27. Lenovo IdeaPad Y700-15ISK (Core I7-6700HQ - 16GB - 512GB SSD - GeForce GTX960M 4GB GDDR5)

  169 000,00 Lekë
  • Laptop Lenovo IdeaPad Y700-15ISK Gaming | 15.6" IPS Full HD (1920x1080)
  • Intel Core i7-6700HQ (2.6GHz - 3.5GHz, 6MB) | 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | 512GB SSD
  • NVIDIA GeForce GTX960M 4GB GDDR5 | FreeDOS | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 28. Lenovo Ideapad Y520-15IKBN (Core i5-7300HQ – 8GB RAM – 1TB - GeForce GTX1050 4GB)

  145 000,00 Lekë
  • Laptop Lenovo Ideapad Y520-15IKBN Gaming | 15.6" IPS Full HD (1920x1080)Kundër-Shkëlqim
  • Intel Core i5-7300HQ (2.5GHz - 3.5GHz, 6MB) | 8GB 2400MHz DDR4 | 1TB HDD 5400RPM
  • NVIDIA GeForce GTX1050 4GB | FreeDOS | I zi | 2 Vite Garanci
  Learn More
 29. Vulcan G1 (Core i3-7100 - 8GB - 2TB - GeForce® GTX 1050 2GB DDR5)

  69 900,00 Lekë
  • Vulcan G1 | Vulcan V1X, Steel, 450W
  • Intel Core i3-7100 (3.9GHz, 3MB) | 8GB 2133MHz DDR4 | 2TB HDD 7200rpm
  • Nvidia GeForce® GTX 1050 2GB DDR5 | FreeDos | 1 Vit Garanci
  Learn More
 30. Vulcan G1 V2 (Core i5-7400 - 8GB - 2TB - GeForce® GTX 1050 2GB DDR5)

  79 900,00 Lekë
  • Vulcan G1 V2 | Vulcan V1X, Steel, 600W
  • Intel Core i5-7400 (3.0GHz - 3.5GHz, 6MB) | 8GB 2133MHz DDR4 | 2TB HDD 7200rpm
  • Nvidia GeForce® GTX 1050 2GB DDR5 | FreeDos | 1 Vit Garanci
  Learn More
View as Listë Rrjetë

Items 1-30 of 70

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
Page