Language
Shporta ime

Modem ADSL

View as Listë Rrjetë

4 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Router LB-Link BL-WMR8300

  3 500,00 Lekë

  Routeri ADSL LB-Link siguron lidhjen e internetit nga linja e telefonit.

  2 antenat e jashtme (5dBi) transferojnë të dhënatnë 300 Mbps me një frekuencë prej 2.4 GHz.

  Learn More
 2. Router ADSL Tenda D305

  4 500,00 Lekë

  Kombinim e funksioneve ADSL2+ WiFi Router nga linja telefonike për një internet të shpejtë dhe me funksione të ndryshme.

  4 antenat e jashtme me nga 5dBi që mbulojnë pothuajse plotësisht shtëpinë dhe me transferim të dhënash në 300Mbps e bëjnë këtë ADSL Router ndër më të mirët në kategorinë Modem ADSL Router.

  Learn More
 3. Router ADSL LB-Link BL-WMR8152

  2 500,00 Lekë

  Modem Router ADSL për konfigurim në PPPoE-së.

  Transferim të dhënash në 150Mbps në një antenë të jashtme 5dBi.

  Ideal për lidhjet që përdorin fishen e telefonit.

  Learn More
 4. Router ADSL Linksys WAG200G

  2 500,00 Lekë

  Modem Router ADSL (ADSL2+) me 4 porta LAN dhe shpejtësi transferimi Wireless G në një pajisje të vetme.

  Router ADSL i markës Linksys me konfigurim Firewall për mbrojtjen e kompjuterave tuaj nga sulmet në internet.

  Learn More
View as Listë Rrjetë

4 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe