Language
Shporta ime

Fotokopje

View as Listë Rrjetë

17 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Printer HP Deskjet Ink 2135 All-in-One

  7 900,00 Lekë
  • Ideal për përdorim në shtëpi
  • Kosto e ulët
  • Cilësi e lartë printimi (4800 X 1200 dpi)
  Learn More
 2. Printer Epson L382 (InkTank System) All-in-One

  22 900,00 Lekë
  • Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner
  • Teknologjia: Thermal Inkjet CISS system (Bojra ne shishe)
  • Rezolucioni i printimit: 5760 x 1440 dpi
  Learn More
 3. Printer HP OfficeJet Pro 8720 (D9L19A)

  36 900,00 Lekë
  • Printo dhe fotokopje me ngjyra, 50% më lirë se një printer Laser
  • Printo direkt nga iPhone-i ose Tableti me AirPrint.
  • Dizajn inovativ për një zyrë moderne.
  Learn More
 4. Printer Epson Inkjet WorkForce M200 Monochrome

  29 900,00 Lekë
  • Printer multifunksional ideal për zyre me ADF.
  • Epson Micro Piezo™ vetëm Inkjet me të Zezë (6000 faqe)
  • Kosto e pathyeshme e printimit, madje më lirë se printerat e rimbushur.
  Learn More
 5. Printer Epson ECOTANK ITS L3070 All-in-One

  34 900,00 Lekë
  • Printer për zyre që ju kursen deri 90%.
  • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
  • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.
  Learn More
 6. Printer Epson Inkjet L565 All-in-One

  39 900,00 Lekë
  • Printer për zyre që ju kursen deri 90%.
  • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
  • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.
  Learn More
 7. Printer Epson Inkjet L850 All-in-One

  54 900,00 Lekë
  • Printer për zyre dhe shtëpi me printim në CD ose DVD.
  • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
  • Me ekran LCD dhe printim në bordurat 100% të fletës.
  Learn More
 8. Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format All-in-One

  33 600,00 Lekë
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.
  Learn More
 9. Printer HP 3636 DeskJet Ink Advantage All-in-One

  8 900,00 Lekë
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor
  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.
  Learn More
 10. Printer Fotokopje Skaner Fax HP LaserJet Pro MFP M426dw (F6W13A)

  57 900,00 Lekë
  • Ideal për volum të larte printimi (deri në 80.000 kopje në muaj)
  • Shumë Funksionesh (Printer, Fotokopje, Skaner, Fax, Web, Wireless, printim/skanim në 2 anët e letres)
  • 40 Faqe në minute | ~1.1 Leke kosto për faqe
  Learn More
 11. Printer Fotokopje Skaner HP LaserJet Pro M26nw

  22 000,00 Lekë

  Printer Fotokopje Skaner me cilësi të lart.

  Ideal për një zyrë deri në 3 punonjës.

  Pajisje e rekomanduar nga Technosoft.al.

  Learn More
 12. Printer HP LaserJet Pro M130a (G3Q57A)

  22 000,00 Lekë

  -  Funksioni: Printer /  Fotokopje / Skaner
  -  Shpejtësia: 22 Faqe për Minutë
  -  Volumi mujor: 10.000 Faqe

  Learn More
 13. Printer HP OfficeJet Pro 8710 (D9L18A)

  28 900,00 Lekë

  - Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner / Fax

  - Teknologjia: HP Thermal Inkjet

  - Volumi mujor: 25.000 Faqe

  Learn More
 14. Printer HP LaserJet Pro M130fn (G3Q59A)

  31 000,00 Lekë

  •  Printer / Fotokopje / Skaner / Fax
  •  LaserJet JETINTELLIGENCE
  •  ADF (Skanim Automatik deri ne 35 flete)
  •  Komunikimi: LAN 100 Mbps (Lidhje Rrjeti)

  Learn More
 15. Printer Epson L386 (InkTank System) All-in-One

  31 000,00 Lekë

  -  Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner
  -  Teknologjia: Thermal Inkjet CISS system (Bojra ne shishe)
  -  Rezolucioni i printimit: 5760 x 1440 dpi

  Learn More
 16. Printer HP DeskJet 2130 All-in-One (F5S40B)

  6 400,00 Lekë
  • Printer / Fotokopje / Skaner 
  • Ideal për përdorim në shtëpi. 
  • Cilësi e lartë printimi (4800 X 1200 dpi)
  Learn More
 17. Fotokopje Canon IR2204N

  105 500,00 Lekë
  • Punoni me një fotokopje shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
  • Teknologjia "Laser" ju kursen para në çdo printim.
  Learn More
View as Listë Rrjetë

17 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe