Language
Shporta ime

Printer

View as Listë Rrjetë

12 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Printer Epson Printer Inkjet L1300

  71 500,00 Lekë
  • Printim shumë ekonomik, Ultra-Low-Cost 
  • Teknologjia: Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe)
  • Printer A3+ për projekte dhe zyre
  Learn More
 2. Printer Laser Xerox Phaser 3020

  7 900,00 Lekë
  • Funksioni: Printer me USB dhe Wireless (iPhone & Tablet)
  • Shpejtësia: 20 Faqe në minutë
  • Toner: 1500 ose 3000 Faqe
  Learn More
 3. Printer Epson Workforce WF-100W Portable A4

  36 900,00 Lekë
  • Printer që mund ta merrni me vete kudo.
  • Epson Micro Piezo™ print head.
  • Rezolucioni i printimit: 5760 x 1440 dpi
  Learn More
 4. Printer HP LaserJet M402dn (C5F94A)

  38 000,00 Lekë

  Funksioni: Printer Shpejtesia: 38 Faqe për Minutë Boja kushton 10.000 Lekë dhe printon 9000 kopje

  Learn More
 5. Printer HP LaserJet Pro M102a (G3Q34A)

  15 900,00 Lekë
  • Printer profesional për zyre.
  • Printim i shpejtë (22 faqe/min)
  • HP Auto On/Off për kursim energjie
  Learn More
 6. Printer Epson Inkjet WorkForce M105

  19 900,00 Lekë
  • Printer ideal për zyre.
  • Epson Micro Piezo™ vetëm Inkjet me të Zezë.
  • Printo deri 6000 faqe me një shishe bojë.
  Learn More
 7. Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026W Wireless

  13 900,00 Lekë
  • Printer Wireless i thjesht dhe i përshtatshëm për çdo zyre apo shtëpi.
  • Printon faqen e parë në më pak se 8.5 sekonda.
  • Shumë i qetë në punë (<50 dBA). Printo direkt nga iPhone ose Tableti.
  Learn More
 8. Printer Epson L805 (InkTank System) All-in-One

  44 200,00 Lekë
  • Printim shumë ekonomik, Ultra-Low-Cost 
  • Teknologjia: Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe)
  • Printim direkt në CD/DVD
  Learn More
 9. Printer Epson L130 (InkTank System)

  Rating:
  100% of 100
  19 900,00 Lekë

  -  Teknologjia: Thermal Inkjet CISS system (Bojra ne shishe)
  -  Funksioni: Printer
  -  Rezolucioni i printimit: 5760 x 1440 dpi

  Learn More
 10. Printer HP Color Laser M452dn (CF389A)

  53 900,00 Lekë
  • Printim i shpejtë (28 faqe/min) Bardh e Zi dhe me Ngjyra.
  • Printim në i automatizuar në 2 anët e fletës, Duplex
  • Printo direkt nga iPhone-i dhe Tablete-i me Airprint.
  Learn More
 11. Printer HP LaserJet Pro M12w

  Printer shumë i sigurte. Kosto e ulët, i thjesht për tu instaluar në kompjuter.

  Pajisje e rekomanduar nga Technosoft.al

  Learn More
View as Listë Rrjetë

12 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe