Language
Shporta ime

Programe

View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe
 1. Kaspersky Internet Security Multi-Device

  Rating:
  100% of 100
  4 000,00 Lekë

  Kaspersky Internet Security ofron mbrojtje Premium për kompjuterin, paratë dhe familjen tuaj. Kështu që kur ju lidheni ne Web – Kaspersky ju mbron, duke mbrojtur atë që ju rrezikoni më shumë, jetën tuaj dixhitale.

  Ju mund të shfletoni internetin, ndërveproni me rrjete sociale dhe të bëni blerje “on-line” – për PC dhe për Mac – ndërkohë që Kaspersky Internet Security ju ndihmon të mbroheni nga Viruset, “Ransomware-et”, “Phishing” dhe vjedhjet e identitetit.

  Learn More
 2. Financa 5.0 SQL 2017

  0,00 Lekë

  Financa5 provides solutions for resource planning of your company. It helps small and
  businesses and large companies automate and conclude sales, purchases, operations, accounting and warehouse inventory.

  Learn More
 3. Microsoft Windows 7 Home Premium SP1 32-bit

  5 500,00 Lekë
  • Improved desktop navigation
  • Faster start programs
  • Watch, pause, rewind and recover TV on PC
  • Create home network with HomeGroup
  Learn More
View as Listë Rrjetë

3 Items

Vendosni renditjen zbritës
për faqe