Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Switch Tenda 24-Port – Rackmounted (TEF1024D)

Ne gjendje
SKU
TEF1024D
5 900,00 L
  • Switch 24 portash me shpejtësi transferimi 100Mbps për vendosje në Rack.

  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.

  • Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli TEF1024D
  Porta 24 x 10/100M auto-negotiation RJ45 ports
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera 441mm* 122mm*44mm (L x W x H)
  SKU TEF1024D
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Boje Kafe
Marka Tenda
Shpejtesia LAN 100 Mbps
Numri i Portave 24
Menaxhim Rrjeti Jo
Rack-mounted Jo
PoE Korrent me LAN Jo
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniSwitch Tenda 24-Port – Rackmounted (TEF1024D)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat