Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Switch Tenda 24-Port – Gigabit - Rackmounted (TEG1024G)

Ne gjendje
SKU
TEG1024G
15 000,00 L
  • Switch 24 portash me shpejtësi transferimi 1000Mbps për vendosje në Rack.

  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.

  • Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli TEG1024G
  Porta 24 x 10/100/1000M auto-negotiation RJ45 ports
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera Gigabit (1000Mbit/s)
  SKU TEG1024G
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Boje Kafe
Marka Tenda
Shpejtesia LAN 1000 Mbps (1 Gbps)
Numri i Portave 24
Menaxhim Rrjeti Jo
Rack-mounted Po
PoE Korrent me LAN Jo
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniSwitch Tenda 24-Port – Gigabit - Rackmounted (TEG1024G)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat