Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Switch TP-Link 24-Port – Gigabit - Rackmounted (TL-SG1024D)

Ne gjendje
SKU
TL-SG1024D
Çmimi me zbritje 9 900,00 L Çmimi 12 000,00 L
  • Switch 24 portash me shpejtësi transferimi 1000Mbps për vendosje në Rack.

  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.

  • Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

●  ●  ●

  Marka TP-Link
  Modeli TL-SG1024D
  Porta 24 x 10/100/1000M auto-negotiation RJ45 ports
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera Gigabit (1000Mbit/s)
  SKU tplink TL-SG1024D
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka TP-Link
Shpejtesia LAN 1000 Mbps (1 Gbps)
Numri i Portave 24
Menaxhim Rrjeti Jo
Rack-mounted Po
PoE Korrent me LAN Jo
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniSwitch TP-Link 24-Port – Gigabit - Rackmounted (TL-SG1024D)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat