Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere HP Classic Wired Keyboard

Ne gjendje
SKU
wz972aa
2 500,00 L
  • Tastiere me stil klasik nder me te mirat kur behet fjale per thjeshtesi dhe rehati.

  • Kjo tastiere eshte origjinale (genuine) nga kompania HP.

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Classic
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri E rehatshme dhe e qete ne shtypje
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU wz972aa
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere HP Classic Wired Keyboard
WhatsApp Chat WhatsApp Chat