Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Mekanike Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard, Designed for the Pro’s, US Layout Only

Asnje ne gjendje
SKU
920-008294
20 400,00 L
  • Tastiere Mekanike Pro Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard.

  • Shpejtesi dhe saktesi ekstreme vetem per lojtaret profesional.

  • Seria profesionale Gaming nga Logitech. Nder tastierat Gaming me te mira ne bote.

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli G Pro
  Tipi i lidhjes USB-C
  Veçuri Tastiere 100% mekanike.
  Ngjyra E zeze. Mund t'i ndryshohen ngjyrat sipas deshires.
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU 920-008093
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi USB 3.0 / 3.1
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Mekanike Gaming Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard, Designed for the Pro’s, US Layout Only
WhatsApp Chat WhatsApp Chat