Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere & Mouse Wireless Logitech K400 Plus Wireless Touch TV Keyboard with Easy Media Control and Built-In Touchpad

Asnje ne gjendje
SKU
920-007146
5 500,00 L
  • Tastiere per TV dhe per PC. Ideale per dhomen tuaj

  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK240 + Mouse.

  • 10m distance. 18 muaj bateri.

 

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Ngjyra E bardhe
  Të tjera Wireless Connection
  SKU 920-007146
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere & Mouse Wireless Logitech K400 Plus Wireless Touch TV Keyboard with Easy Media Control and Built-In Touchpad
WhatsApp Chat WhatsApp Chat