Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

Ne gjendje
SKU
920-003989
4 900,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech + Mouse MK330 i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Tastierat e plote dhe multimediale per kontrolle te ndryshme.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci. 

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli MK330
  Tipi i lidhjes Wireless Connection / Pa tel / Micro USB receiver
  Veçuri
  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  • Multimediale

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e vales 10m
  SKU 920-003989
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,
WhatsApp Chat WhatsApp Chat