Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK540 Wireless Keyboard Mouse Combo

Ne gjendje
SKU
920-008685
Çmimi me zbritje 7 500,00 L Çmimi 9 400,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech + Mouse i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Nje nder tastierat me te mira per zyren tuaj.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci. 

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli MK540
  Tipi i lidhjes Wireless Connection / Pa tel / Micro USB receiver
  Veçuri E rehatshme dhe e qete ne shtypje
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e vales 10m
  SKU 920-008685
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere + Mouse Wireless Logitech MK540 Wireless Keyboard Mouse Combo
WhatsApp Chat WhatsApp Chat