Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Natural A Keyboard KRS-85 - USB

Ne gjendje
SKU
KRS-85
900,00 L
  • Tastiere USB A4Tech me nje forme te natyrshme te pozicionimit te duarve.

  • Germat e tastieres jane gdhendur me teknologjine lazer per mos-fshirje.

  • Forme e rehatshme te butonave | Ideale per zyre dhe shtepi.

●  ●  ●

  Marka A4Tech
  Modeli Natural A
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri
  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  • Forme e natyrshme e pozicionimit te duarve

  • Germa te krijuara me lazer (Nuk fshihen)

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU KRS85
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka A4Tech
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Natural A Keyboard KRS-85 - USB
WhatsApp Chat WhatsApp Chat