Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Trust ClassicLine Keyboard - USB

Ne gjendje
SKU
20517
1 400,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje.

  • Kunder-derdhjeve te ujit.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli ClassicLine
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri
  • Kunder derdhjeve te ujit

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU 20517
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Trust ClassicLine Keyboard - USB
WhatsApp Chat WhatsApp Chat