Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Trust Muto Silent Keyboard

Ne gjendje
SKU
23090
1 300,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • Butona te sheshte dhe te rrumbullaket per shtypje te rehatshme.

  • 12 butona multimedia.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Muto
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri E rehatshme dhe e qete ne shtypje
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU 23090
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Trust Muto Silent Keyboard
WhatsApp Chat WhatsApp Chat