Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Trust Ziva Keyboard - USB

Ne gjendje
SKU
21513
800,00 L
  • Tastiere me lidhje USB per zyre dhe shtepi.

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje.

  • Kunder-derdhjeve te ujit.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Ziva
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri
  • Kunder derdhjeve te ujit

  • E rehatshme dhe e qete ne shtypje

  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 1.5m
  SKU 21513
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Trust Ziva Keyboard - USB
WhatsApp Chat WhatsApp Chat