Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tastiere Wireless Logitech K375S Multi-Device Stand Combo (Windows, Android, Mac OS, iOS, Chrome OS)

Asnje ne gjendje
SKU
920-008181
6 000,00 L
  • Tastiere Wireless per Celular dhe Tablet LogitechK375S .

  • 3 Butona per lidhjen e 3 pajisjeve te ndryshme.

  • Per sistemet Windows, Mac, Android dhe Chrome OS.

 

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Ngjyra Zezë
  Të tjera Wireless Connection
  SKU 920-008181
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi Bluetooth, Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniTastiere Wireless Logitech K375S Multi-Device Stand Combo (Windows, Android, Mac OS, iOS, Chrome OS)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat