Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Ubiquiti NanoStation AC Loco AC5 GHz airMAX ac Radio Indoor/Outdoor

Ne gjendje
SKU
NS-5ACL
7 900,00 L
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli AC Loco
  Portat

1 x Gigabit Ethernet LAN (RJ45)

  Antena 13 dBi
  Frekuenca
  • 5GHz

  Funksionet bazë Point-to-MultiPoint (PtMP)
Memorja 64 MB DDR2
  Të tjera
  • 5 GHz

  • Vendosje ne shtylle dhe mur

  SKU NS-5AC
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (5GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniUbiquiti NanoStation AC Loco AC5 GHz airMAX ac Radio Indoor/Outdoor
WhatsApp Chat WhatsApp Chat