Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Wacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black

Ne gjendje
SKU
CTL-4100K-N
Çmimi me zbritje 13 500,00 L Çmimi 14 500,00 L
  • Vizatues dixhital me lidhje USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Çliro imagjinatën. Madhesia: 200 x 160 x 8.8 mm. OS: Windows, Mac, Android.


●  ●  ●

  Marka Wacom
  Modeli Intuos
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  •   4,096 pen pressure sensitivity

  •  +/- 0.25 mm d. tolerance in accuracy

  •  Battery-free pen

  •  7mm reading height

  Ngjyra E zeze
  Madhesia 200 x 160 x 8.8 mm
  SKU CTL-4100K-N
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Wacom
Komunikimi Bluetooth
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniWacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black
WhatsApp Chat WhatsApp Chat