Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Vizatues Dixhital One by Wacom, Small, CTL-472, Drawing Digital Table

Ne gjendje
SKU
CTL-472-N
6 190,00 L
  • Vizatues dixhital nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Ideale per fotografi dhe projekte. Pressure sensitive (2048 levels)

  • Siperfaqja e vizatimit: 152.0 x 95.0 mm.


●  ●  ●

  Marka Wacom
  Modeli One by Wacom S
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri Ergonomik
  Ngjyra E zeze
  Siperfaqja e vizatimit 152.0 x 95.0 mm
  SKU CTL-472-N
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Wacom
Komunikimi USB 2.0
WhatsApp Chat WhatsApp Chat