Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Vizatues Dixhital One by Wacom, Medium, CTL-672, Drawing Digital Table

Ne gjendje
SKU
CTL-672-S
Çmimi me zbritje 11 500,00 L Çmimi 12 300,00 L
  • Vizatues dixhital nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Ideale per fotografi dhe projekte. Siperfaqja e vizatimit: 216.0 x 135.0 mm.


●  ●  ●

  Marka Wacom
  Modeli One by Wacom S
  Tipi i lidhjes USB
  Veçuri Ergonomik.
  Ngjyra E zeze. 
  Siperfaqja e vizatimit 277 x 189 x 8.7 mm
  SKU CTL-672-S
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Wacom
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniVizatues Dixhital One by Wacom, Medium, CTL-672, Drawing Digital Table
WhatsApp Chat WhatsApp Chat