Alienware 25 Gaming Monitor AW2521HFL - 24.5 inch, 240Hz, 1ms GtG, IPS, NVIDIA© G-SYNC© Compatible, AMD FreeSync™ Premium (Lunar White)

Shitur
SKU
AW2521HFL
Krahaso
378,26 €
 • Ekran Gaming Dell 25" AW2521HFL Full HD (1920x1080)

 • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms

 • Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

 • NVIDIA© G-SYNC© Compatible, AMD FreeSync™ Premium
Lista e deshirave

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 25 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 1 ms
Ndriçimi 400 cd/m²
Kontrasti -
Komunikimi
 • 2 x HDMI

 • 1 x DisplayPort

 • 4 x USB downstream (Type A)

 • 1 x USB upstream (Type B)

 • 1 x Dalje Audio line-out

Konsumi i energjisë 21W
Funksione shtese
 • 240 Hz

 • AMD FreeSync Premium

 • NVIDIA© G-SYNC© Compatible
SKU 210-AVXJ
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Alienware
Laptop Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit nVidia G-Sync (Gaming), AMD FreeSync (Gaming), Adaptive-Sync, Frameless (Pa kornize)
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 1 ms
Frekuenca 240Hz
Hyrjet Video HDMI, DisplayPort
Ndriçimi 400 cd/m²
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Alienware 25 Gaming Monitor AW2521HFL - 24.5 inch, 240Hz, 1ms GtG, IPS, NVIDIA© G-SYNC© Compatible, AMD FreeSync™ Premium (Lunar White)

Alienware 25 Gaming Monitor AW2521HFL - 24.5 inch, 240Hz, 1ms GtG, IPS, NVIDIA© G-SYNC© Compatible, AMD FreeSync™ Premium (Lunar White)

378,26 €