Desktop PC H410 V5 (Intel Core Core i5-10400, 8GB DDR4, SSD 240GB, DVD-RW)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
PC-H410-V5
Krahaso
428,36 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
 • Desktop PC H410M V5 | Nje PC i ri me 24 Muaj garanci, ideale per zyre dhe shtepi

   

 • Intel Core i5-10400 (4.3GHz, 12MB) | 8GB DDR4 | 240GB SSD PNY

   

 • Intel UHD Graphics 630 |Ubuntu | LG DVD-RW Optical Drive

Lista e deshirave
 •  

  ●  ●  ●

  Procesor

  Intel Core i5-10400 (4.3GHz, 12MB)

  • 12.306 Pike nga CPUBenchmark

  Motherboard

  Gigabyte H410M H V3

  Memorja RAM

  8GB PNY DDR4 3200MHz

  Hard Disk

  240GB PNY SSD CS900

  • Lexim:535MB/s, Shkrim: 500MB/s

  Kartë Grafike

  Intel® UHD Graphics 630

  Të tjera

  LG DVD-RW

  Portat e komunikimit

  • 1 x PS/2 keyboard port

  • 1 x PS/2 mouse port

  • 1 x HDMI port

  • 1 x RJ-45 port

  • 2 x USB 3.2 Gen 1 ports

  • 3 x audio jacks

  • 4 x USB 2.0/1.1 ports

  Sistemi I Operimit

  Ubuntu

  SKU

  PC-H410-V5

  Garanci

  24 Muaj

Klasifikim
Color Black
Marka Spire
Procesori Intel Core i5
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 10-te
RAM 8GB
SSD 240GB
Karte Grafike Intel (e integruar)
Veçori DVD-RW
Sistemi i Operimit Linux
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Desktop PC H410 V5 (Intel Core Core i5-10400, 8GB DDR4, SSD 240GB, DVD-RW)

Desktop PC H410 V5 (Intel Core Core i5-10400, 8GB DDR4, SSD 240GB, DVD-RW)

428,36 €