Glorious Modular Mechanical Keyboard GMMK Compact - White Ice Edition, Gateron Brown Switches, N-key Rollover, Anti-ghosting, Integrated RGB Lighting, US layout

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
GLO-GMMK-COM-BRN-W
Krahaso
114,89 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Tastiera e parë mekanike RGB, modulare në botë: GMMK Compact Keyboard.

  • Butona Gateron Brown dhe veshje te zeze dhe me nje dizajn minimalist.

  • Ideale per çdo gamer qe kerkon cilesi te larte ne loje.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Glorious PC Gaming Race
  Modeli GMMK Compact Keyboard White Ice Edition
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  • Modular MX Switches: Use any switch: Cherry, Kailh, Gateron any combination. No soldering required.

  • Customizable: Easily remove keycaps & switches for your entire keyboard. Use any combo and brand of a compatible MX switch.

  • 16.8 million color RBG backlight: Any color. Any combination. Multiple effects. No software needed.

  • Minimalistic Design: The gaming keyboard that does not look obnoxious.

  • Easy Access Hot Keys: Directly access shortcuts to productivity, internet and multimedia functions

  Ngjyra E bardhe
  Gjatesia e kabllit 1.8m
  SKU GLO-GMMK-COM-BRN-W
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Glorious
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Glorious Modular Mechanical Keyboard GMMK Compact - White Ice Edition, Gateron Brown Switches, N-key Rollover, Anti-ghosting, Integrated RGB Lighting, US layout

Glorious PC Gaming Race GMMK Compact Keyboard - White Ice Edition, Gateron Brown Switches, Modular, N-key Rollover, Anti-ghosting, Integrated RGB Lighting, US layout

114,89 €