Laptop Dell Latitude 3520, 15.6" Full HD (Intel Core i3-1115G4, 8GB DDR4 3200MHz, 512GB NVMe, Intel UHD Graphic, Wi-Fi 6) Black

Ne gjendje
SKU
Dell-Latitude-3520
Krahaso
627,55 €
 • Laptop per pune dhe shtepi Dell Latitude 3520 | 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG Non-Touch, 250nits

 •  Intel® Core™ i3-1115G4 (4.10 GHz, 6MB) | 8GB DDR4 3200 MHz| 512GB M.2 NVME SDD

 • Intel® UHD Graphics | Ubuntu | 24 Muaj Garanci | E Zezë

Lista e deshirave

●  ●  ●

 

Procesor

Intel® Core™ i3-1115G4 (3.00 GHz - 4.10 GHz, 6MB)

 • 6.241 Pike nga CPUBenchmark

 

Memorja RAM

8GB DDR4 (1 x 8 GB 3200 MHz)

 

Hard Disk

512GB M.2 SSD PCIe 3.0

 

Kartë Grafike

Intel® UHD Graphics

 

Ekran

15.6" Full HD (1920x 1080) AG Non-Touch, 250nits

 

Bateri

3 Cell, 54 Wh, ExpressCharge™ Capable

 

Komunikimi

 • 1 x USB Type-C 3.2 Gen2 with DisplayPort alt mode/Power Delivery

 • 1 x USB 3.2 Gen 1 port;

 • 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare

 • 1 x USB 2.0 port

 • 1 x HDMI 1.4a port

 • 1 x Network (RJ-45)

 • 1 x universal audio port

 • 1 x power adapter port

 

SKU

Dell-Latitude-3520

 

Garanci

24 Muaj

Klasifikim
Color Black
Marka Dell
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Procesori Intel Core i3
Gjenerata Procesorit Intel Gjen. 11-te
RAM 8GB
SSD 500GB
Karte Grafike Intel (e integruar)
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Komunikimi HDMI, USB 2.0, USB 3.0 / 3.1 / 3.2, USB C-Type
Sistemi i Operimit Linux
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Laptop Dell Latitude 3520, 15.6" Full HD (Intel Core i3-1115G4, 8GB DDR4 3200MHz, 512GB NVMe, Intel UHD Graphic, Wi-Fi 6) Black

Laptop Dell Latitude 3520, 15.6" Full HD (Intel Core i3-1115G4, 8GB DDR4 3200MHz, 256GB NVMe, Intel UHD Graphic, Wi-Fi 6) Black

627,55 €