Mechanical Gaming Keyboard Genesis Thor 300 RGB, Anti-Ghosting, RED Mechanical Switches, LED Backlight, Multimedia Keys, Alluminium Body, Compact Size (NKG-1595)

Ne gjendje
SKU
NKG-1595
Krahaso
Çmimi me zbritje 45,50 € Çmimi 50,12 €
  • Tastiere Mekanike Gaming Genesis Thor 300 RGB me butona Outemu RED Mechanical Switches.

  • Trup alumini | Per çdo gamer qe kerkon besueshmeri ne madhe ne loje.

  • Nje nder tastierat me te mire dhe te lira ne treg.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Genesis
  Modeli Thor 300 RGB
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori
  • Anti-Ghosting

  • RED Mechanical Switches

  • LED Backlight

  • Multimedia Keys

  • Alluminium Body

  • Compact Size

  Ngjyra PRISMO effect me 16.8M lloje ngjyrash
  Gjatesia e kabllit 1.8M
  SKU NKG-1595
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Genesis
Komunikimi USB 2.0
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mechanical Gaming Keyboard Genesis Thor 300 RGB, Anti-Ghosting, RED Mechanical Switches, LED Backlight, Multimedia Keys, Alluminium Body, Compact Size (NKG-1595)

Mechanical Gaming Keyboard Thor 300 RGB, Anti-Ghosting, RED Mechanical Switches, LED Backlight, Multimedia Keys, Alluminium Body, Compact Size

Çmimi me zbritje 45,50 € Çmimi 50,12 €