XD Design Bobby Hero XL 17" Anti-Theft Backpack, USB, Unisex Bag, Grey (P705.712)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
P705.712
Krahaso
Çmimi me zbritje 141,64 € Çmimi 145,31 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Cante shpine kunder ujit nga marka me e mire ne treg: XD Design.

  • Seria Bobby Hero eshte prodhuar qe te jete kunder vjedhjes. Per laptop 17".

  • Xhepa dhe zinxhire te fshehur. Vend per karikimin USB.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka XD Design
  Modeli Bobby Hero
  Ngjyra Gri
  Dimensionet 30 x 36 x 3 cm
  SKU P705.712
Klasifikim
Color Gray
Marka XD Design
Laptop Madhesia e Monitorit 17" - 17.3"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni XD Design Bobby Hero XL 17" Anti-Theft Backpack, USB, Unisex Bag, Grey (P705.712)

XD Design Bobby Hero XL 17" Anti-Theft Backpack, USB, Unisex Bag, Grey (P705.712)

Çmimi me zbritje 141,64 € Çmimi 145,31 €