XP-Pen Artist 22R Pro 21.5" Full HD IPS Drawing Graphic Display, Two Red Dial Wheels, 20 Express Keys, Battery-Free Stylus, Tilt Supported, 88% NTSC (Adobe RGB≧90%,sRGB≧120%), 8192 Levels Pressure, 21.5" Working Area

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
Artist22RPro
Krahaso
532,03 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
 • Vizatues dixhital XP-Pen Artist 22R Pro me monitor 21.5" per çdo profesionist qe kerkon perfeksion.

 • 20 butona + 2 Red Dial Wheel. Lidhje USB-C ne USB-C per Mac ose Windows. 476mm x 2676mm.

 • Lapsi PA2 i pershtatshme per punime shume te imta. Perqendrohuni edhe me shume ne punen tuaj.

 • Siperfaqe e laminuar per nje ndjesi identike si ne leter me nje ekran Full HD (1920 x 1080) IPS.

 • Rezolucion Full HD me Gamën e ngjyrave NTSC 88% (120 sRGB) dhe kend shikimi 178° paraqet imazhe dhe ngjyra te gjalla, detaje ekstreme per nje pamje mahnitese te punimit tuaj artistik.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka XP-Pen
  Modeli Artist 22R Pro
  Tipi i lidhjes USB Type-C
  Çfare perfshihet ne paketim?
 • 1 x XP-Pen 21.5” Graphics Display

 • 2 x Battery-free Stylus

 • 1 x USB-C to USB-C Cable

 • 1 x USB-A to USB-C adapater

 • 1 x VGA Cable1 x HDMI Cable

 • 1 x Power Adapter1 x Power Cord

 • 1 x Pen Holder (8 replacement pen nibs)

 • 1 x Quick Guide

 • 1 x Cleaning Cloth

 • 1 x Black Drawing Glove

 • 1 x Pen Slot

  Ngjyra E zeze
  Siperfaqja e vizatimit 476mm x 2676mm
  SKU Artist22RPro
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka XP-Pen
Veçorite e vizatuesit Pa ekran (Graphic Tablet)
Nivelet e Presionit 8192 (Pressure Levels)
Komunikimi USB C-Type
Write Your Own Review
Po shqyrtoni XP-Pen Artist 22R Pro 21.5" Full HD IPS Drawing Graphic Display, Two Red Dial Wheels, 20 Express Keys, Battery-Free Stylus, Tilt Supported, 88% NTSC (Adobe RGB≧90%,sRGB≧120%), 8192 Levels Pressure, 21.5" Working Area

XP-Pen Artist 22R Pro 21.5" Full HD IPS Drawing Graphic Display, Two Red Dial Wheels, 20 Express Keys, Battery-Free Stylus, Tilt Supported, 88% NTSC (Adobe RGB≧90%,sRGB≧120%), 8192 Levels Pressure, 21.5" Working Area

532,03 €