Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Zgjerues Interneti D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, Power plug, RJ-45 Gigabit Ethernet LAN port, (DHP-P601AV)

Ne gjendje
SKU
DHP-P601AV/E
10 300,00 L
  • Zgjeroni lidhjen tuaj të internetit në çdo dhomë të shtëpisë nëpërmjet rrjetit elektrik ekzistues.

  • Vend i lire per prize dhe internet njekohesisht

  • Transferim te dhenash ne 1000Mbps.

●  ●  ●
  Marka D-Link
  Modeli DHP-P601AV/E
  Portat 1 x Gigabit Ethernet LAN
  Shpejtësia 1000 Mbps
  Frekuenca Powerline: 2 MHz to 86 MHz
  Funksionet bazë Vend per prize dhe rrjet LAN
  Siguria
128-bit AES data encryption
  Të tjera OFDM Symbol Modulation
  SKU
DHP-P601AV/E
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka D-Link
Komunikimi Ethernet (LAN 1000)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniZgjerues Interneti D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, Power plug, RJ-45 Gigabit Ethernet LAN port, (DHP-P601AV)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat